REDATS
Co sprawia, że produkty REDATS są tak popularne w całej Polsce i Europie?
Dlaczego powinieneś wybrać właśnie naszą ofertę?
Poznaj wartości naszej marki i przekonaj się dlaczego warto postawić na REDATS!

Historia marki

REDATS to marka stworzona dzięki 18 latom doświadczenia na rynku firmy REDATS Sp. z o.o. dawniej PHU Szczepan. W 2017 roku firma postanowiła wprowadzić nową markę, która jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów.

Wprowadzając na rynek markę REDATS chcieliśmy zaakcentować jak bardzo ważnym elementem identyfikacji naszej firmy jest kolor czerwony. To właśnie ta wyrazista czerwień stała się w polskim świecie warsztatowym synonimem perfekcyjnej jakości materiałów i niezawodnego działania przez lata eksploatacji. A zmieniając twarz marki chcieliśmy właśnie to zaakcentować.

Oferta

Asortyment REDATS to gama produktów niezbędnych w każdym warsztacie oraz serwisie opon. Mamy propozycje zarówno dla wulkanizatorów, jak i mechaników. Oferta produktów REDATS obejmuje zarówno drobne akcesoria oraz maszyny do serwisu opon. Aby zobaczyć pełną gamę naszych produktów kliknij zakładkę “Produkty” w górnej części strony!

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z najwyższą dbałością o standardy jakościowe – ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcji. Czy to niewielkie zaworki do kół czy duże montażownice ciężarowe, możesz mieć pewność, że produkty REDATS prezentują najwyższą jakość wykonania.

Odbiorcy

Klienci REDATS to wulkanizacje, warsztaty samochodowe oraz majsterkowicze. Nasza marka spełnia oczekiwania wszystkich tych grup dzięki szerokiej ofercie asortymentowej. Oferujemy z jednej strony niedrogie klucze, które zadowolą każdego majsterkowicza, jak również montażownice do opon ciężarowych, które obecne są w największych zakładach wulkanizacyjnych.

Nasze produkty dostarczamy do 53 państw na całym świecie!

Misja

Dostarczać najlepsze rozwiązania do wulkanizacji i warsztatów. Wspierać Klientów w ich rozwoju i czerpać z tego rozwoju doświadczenie do budowania kolejnych etapów ekspansji.

WSPIERANIE KLIENTÓW NA CO DZIEŃ

Nieustannie dążymy do tego, by uczynić Twoją codzienną pracę prostszą, bezpieczniejszą i jeszcze bardziej wydajną!

SZERZENIE WIEDZY

Naszym produktem handlowym jest przede wszystkim wiedza, którą przekazujemy Klientom w formie szkoleń czy materiałów edukacyjnych.

REDATS Sp. z o.o.
Jabłonna-Majątek 12
23-114 Jabłonna k/Lublina
NIP: 7133126904
REGON: 526250014
TEL: 81 565 71 71 || +48 519 638 654
©2024 Redats.pl Wszelkie prawa zastrzeżone przez REDATS Sp. z o.o. Zakaz kopiowania i używania materiałów bez zgody Właściciela.